Indeks witryny Po godzinach Hydepark Przeprowdzka

Przeprowdzka

Luźne rozmowy na tematy nie związane z powyższymi kategoriami.

Post 17 wrz 2017, 20:53

Szukam jakiejs sprawdzonej firmy zajmujacej sie przeprowadzkami. Uwaga, chodzi tutaj o przeprowadzke zagraniczna do innego kraju - Norwegii. W zeszlym roku udalo mi sie tam znalezc dobrze platna prace oraz wybranke mojego serca. Zamierzam sie w najblizszym czasie tam przeniesc na stale. Niestety wiekszosc firm nie oferuje takich rozwiazan. Jedynie w Fortis udalo mi sie znalezc to czego szukam - https://www.fortis-przeprowadzki.pl/prz ... ia-polska/ Wiecie moze cos wiecej na ich temat? Nie wiem za bardzo czego sie spodziewac gdyz to bedzie pierwszy tego typu projekt w moim zyciu. Z gory dzieki za wsparcie!

Post 20 paź 2017, 8:45

Moim zdaniem to bedzie najlepszy wybor. Znajomy korzystal jesli chodzi o przeprowadzke krajowa i wszystko bylo tip-top.

Post 04 mar 2018, 23:44

Dotychczas przeprowadzałam się dwa razy w obrębie naszej aglomeracji. Najlepiej spisują się lokalne firmy, których flota to 3-10 samochodów. Wtedy nadal wszystko jest pod pieczołowitą kontrolą. Większe firmy to już inna bajka, wiele organizacyjnych formalności i strata czasu. Oczywiście przy pakowaniu inwentarza zawsze trzeba być obecnym i nadzorować sytuację. Inaczej na końcu można wypakować szczątki dawnych rzeczy. Nie mogę narzekać, bo moje przeprowadzki przebiegły wzorowo. Firmy spisały się bez żadnych uwag z mojej strony.

kuchnie Tychy

Wróć do Hydepark